замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку

Гумова плитка для дачі

У багатьох людей гумова плитка і підлогові покриття з гумової крихти асоціюються із застосуванням всередині приміщень, таких як спортивні зали та гаражі. Багато ігнорують той факт, що гума володіє певними фізичними якостями, які роблять її відмінним матеріалом для використання як зовнішнього настилу. Гумова плитка чудово підходить для використання на дачі, у дворі приватного будинку, в якості садової доріжки т.п.

Основна функція зовнішнього покриття з гумових плит - це запобігання фізичним ушкодженням поверхні. Гума є відмінним бар'єром між важкими предметами та чутливими поверхнями. Зовнішні гумові плити і килимки можуть витримувати високий тиск ы удари за рахунок розподілу навантаження по всій своїй поверхні.

Ця властивість гумових покриттів допомагає захиститися від будь-яких ушкоджень, які можуть статися, наприклад, з бетонною підлогою або асфальтом на дачі. Причин фізичних ушкоджень може бути безліч, починаючи від жвавого пішохідного руху і закінчуючи переносом важких меблів. Використання на дачі плит з гумової крихти є економічно ефективним методом запобігання подальших дорогих витрат на ремонт підлоги зовнішніх майданчиків. Але цим захисні властивості гумової плитки не обмежуються. Зовнішній шар гумового покриття перешкоджає згубному впливу на поверхню, що захищається, природних явищ, таких, як ультрафіолетове випромінювання або град.

На дачі гумові плити Rubeco® прекрасно підійдуть для настилу:

  • майданчика перед гаражем;
  • простору навколо басейну;
  • садових доріжок;
  • дитячого майданчика у дворі будинку;
  • відкритих зон відпочинку.

Екологічність

Гумові плити Rubeco® більше ніж на половину складаються з відновленої сировини, а саме з спецільним чином перероблених автомобільних шин. Відмінною рисою даного матеріалу є всепогодній опір і довговічність. Покриття та плити із застосуванням переробленої гумової крихти володіють додатковою перевагою при використанні на дачі, оскільки вони довговічні і мають відносно невелику ціну. Цього важко домогтися при роботі з іншими синтетичними продуктами. Крім того, це може допомогти еко-свідомим споживачам скоротити загальний вплив на навколишнє середовище, оскільки перероблена гумова крихта сприяє скороченню відходів та засміченню екосистеми.

Комфорт

Гума є гнучким і еластичним матеріалом, який пропонує хорошу ступінь комфорту і амортизації. У порівнянні з твердими поверхнями, такими як бетон, асфальт, плитка або навіть дерево - гумові покриття на дачі являють собою більш комфортну поверхню для наших ніг. Також гумові покриття можна використовувати для маскування і приховування недоліків основної поверхні.