замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку
  • Головна
  • Гумова плитка для дитячих майданчиків

Гумова плитка для дитячих майданчиків

Гумова плитка ідеально підходить для дитячих майданчиків. Плити з гцмової крихти вони дозволять дітям грати без ризику отримати серйозну травму при падінні з гірки або гойдалки. Амортизуючі, пружні гумові плити Rubeco® забезпечать безпеку дитячого майданчика на багато років. А завдяки тому, що наші плити мають декілька варіантів кольорів, ви зможете реалізувати будь-які дизайнерські рішення для покриття дитячого ігрового майданчика. Гумові плити та підлогові покриття, виготовлені методом холодного пресування гумової крихти, використовуються в усіх випадках, коли можливі травми і пошкодження в результаті падінь, в тому числі в скейт-парках, скалодромах і басейнах.

На відміну від насипних покриттів, безпечні гумові плити забезпечують повноцінну амортизацію і безпеку при падінні з висоти до 2 м. В насипних поверхнях можуть бути приховані небезпечні предмети (цвяхи, осколки скла и.т.п), а при покритті дитячого майданчика плитами з гумової крихти Rubeco® цей фактор ризику виключений: на гладкій, однорідній поверхні небезпечний предмет не залишиться непоміченим. Навідміну від піску або деревної тріски покриття дитячого майданчику гумовою плиткою гарантує, що дрібна фракція не потрапить дитині в очі або слизову оболонку. Майте на увазі, що нові гумові плити, як і будь-який гумовий виріб, спочатку має незначний запах гуми, який з часом повністю пропадає.

Гумова плитка дозволяє грати цілий рік

Гумові плитки Rubeco® придатні для постійного використання, в тому числі і в дощові періоди року. Завдяки тому, що вода не застоюється в калюжі, а досить швидко проходить через підошву гумових плит, дитячий майданчик відразу готовий для ігор навіть після сильної зливи.

Гумову плитку просто встановлювати і використовувати

Наші плити з гумової крихти з легкістю можуть бути встановлені на різні поверхні, будь то бетон, асфальт, гравій, пісок або інший грунт. Ви можете самостійно покласти плити на дитячому майданчику або скористатися послугами нашої чи сторонньої монтажної бригади.

Гумова плитка мМайже не потребують обслуговування

Відсутність необхідності постійно обслуговувати (з метою підтримки стандартів безпеки) покриття дитячого майданчика з гумових плит Rubeco® означає зменшення клопоту і зниження витрат. Плити прекрасно виглядають і виконують свої функції! Їх легко чистити. Усередині приміщень гумові плитки легко чистяться віником, вологою губкою, шваброю або пилососом. Для прибирання дитячого майданчика на відкритому повітрі можна використовувати повітродув для листя, мітлу або обмити поверхню водою зі шланга. Завдяки водопроникності нашої гумової плитки на поверхні дитячого майданчика за лічені хвилини не залишиться жодної калюжі.

Безпека 24/7/365

Безпечні гумові плити та покриття з гумової крихти Rubeco® забезпечують необхідну безпеку і захист 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Навідміну від сипучих наповнювачів, наші покриття забезпечують захист у всіх зонах дитячого майданчика, шар покриття однорідний і не зміщується дітьми під час гри. Наш продукт не містить свинцю і не токсичний!

Зберігаємо планету чистою

Гумова крихта, що використовується в покриттях і плитках Rubeco®, на 70% складається з перероблених автомобільних шин, які могли б захаращувати околиці вашого міста. Ця сировина може перероблятися знову і знову безліч разів, що грає свою роль у збереженні нашої планети для наших же дітей.