замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку

Використання гумових плит в гаражі

Є безліч варіантів як використовувати свій гараж. Гараж може бути перероблений в домашній тренажерний зал, автомобільну майстерню, або зовсім нову спальню! Але у будь якому випадку потрібно буде визначитися з покриттям підлоги. Незалежно від того, як використовується гараж, дуже важко знайти покриття підлоги краще, ніж гумові плити, які зможуть забезпечити міцність, комфорт і простоту установки.

Компанія Rubeco® пропонує варіанти гаражних підлогових покриттів - безшовну гумову підлогу або плити з гумової крихти.

Головною властивістю, якою має володіти гумове покриття в гаражі, є захист існуючої підлоги. Гума може захистити від цілого ряду ушкоджень, які можуть відбутися під впливом важких предметів і вологи. В гаражах зазвичай знаходяться важкі предмети, починаючи з автомобіля і закінчуючи запчастинами або навіть диваном. Сам вага цих об'єктів може призвести до пошкоджень, які позначаться на зовнішньому вигляді і цілісності гаражної підлоги.

Гума ідеально підходить для поглинання впливу важких абразивних об'єктів. На додаток до цього, гумове покриття підлоги скоротить шкідливий вплив вологи. Надлишок вологи може породити небажані побічні продукти, такі як цвіль. Гума, на відміну від килимів або покриттів з деревини, не сприятиме розведенню цвілі. Гумове покриття в гаражі ідеально підходить для захисту будь-яких існуючих підлог від потенційно дорогих ушкоджень. Та й встановити цей чудовий захист на підлогу дуже легко.

Універсальність

Незалежно від типу покриття в гаражі, будь то гумові плити або безшовне покриття з гумової крихти, підлога буде зручна і приємна для ходьби. Гума набагато м'якіша, ніж гола бетонна підлога. Наші гумові покриття покликані забезпечити додатковий рівень комфорту для ніг. Це дуже корисна якість. Наприклад, якщо ви використовуєте свій гараж як фітнес-зону або майстерню, то вам доведеться тривалий час проводити на ногах. Гумове покриття, завдяки своїм властивостям, знизить навантаження на ноги і хребет, забезпечуючи при цьому комфорт і безпеку. На гумових плитах ви не посковзнетеся,таким чином покриття з гумової крихти суттєво знижують ризик отримання травми.

Резинове покриття в гаражі це не розкіш, а необхідність. Це інвестиції в завтрашній день. Анти-ковзкі та амортизуючі властивості допоможуть зробити ваш гараж більш безпечним і зручним.

Захистіть свій гараж разом з гумовими плитами Rubeco®!