замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку
  • Головна
  • гумова плитка для спорту вдома

Гумова плитка для спорту вдома

Заняття спортом в наші дні набуває все більшої популярності. Однак не завжди виходить виділити час для походу в спортивний зал. Альтернативним вирішенням даної проблеми може служити самостійні заняття спортом вдома або офісі. Однак потрібно пам'ятати, що фізична активність може згубно позначитися на незахищеній поверхні, будь то дерево, лінолеум чи кахель. Головна увага при цьому приділяється вибору покриття підлоги, яке не тільки захистить основну поверхню, але й забезпечить вам максимальний комфорт і безпеку.

Серед різноманіття покриттів для підлоги найбільш вдалим для цієї задачі стане покриття з гумової крихти. Компанія Rubeco® пропонує різні варіанти гумових плит, килимків і матів. Переваги даного виду покриттів для підлоги очевидні. Основне завдання, з яким повинна впоратися гумова підлога в домашньому або офісної спортивному куточку, це захист поверхні від фізичного впливу важких предметів, наприклад гантелей, гир, штанг та інших тренажерів. Завдяки своїм властивостям гума прийматиме все навантаження на себе, рівномірно розподіляючи тиск по всій своїй площі покриття.

Властивості

Займаючись спортом ви повинні відчувати себе комфортно. Покриття з гумових плит має таку важливу якість, як амортизація. Амортизація гумового покриття підлоги особливо стане в нагоді при стрибках на скакалці, при заняттях аеробікою, йогою або бойовими мистецтвами. Інтенсивні заняття можуть бути дуже стомлюючими і в кінцевому рахунку, якщо покриття вибрано неправильно, привести до болей в суглобах. Так само слід зазначити, що гума забезпечить достатнє зчеплення підошов вашого взуття для безпечного і комфортного заняття спортом, і не дозволить вам впасти, отримавши при цьому травму.

Дуже важливою якістю гуми є здатність протистояти волозі. Волога у вигляді води і поту є звичайною справою в тренажерних залах. Вода може зробити поверхню слизькою і небезпечною. Волога також може призвести до пошкодження підлоги з дерева та бетону, формуючи мікробні побічні продукти, такі як цвіль. Небезпеки, пов'язані з водою в значній мірі зведені нанівець, коли підлога вкрита безпечними плитами з гумової крихти.

Враховуючи все вищевикладене легко зробити висновок, що гумові покриття підлоги Rubeco® є ідеальним матеріалом для домашнього або офісного спортивного залу.