замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку

Гумова плитка для спортзалу

В останні два десятиліття заняття спортом набуди великої популярністі у всьому світі, і Україна в цьому не виняток. Відвідування спортзалу стало невід'ємною частиною життя мільйонів українців. Сьогодні спортзали розташовані не тільки в комерційній частині міста. Фітнес клуби тепер можна зустріти і в спальних масивах, недалеко від власного будинку. Rubeco® цінує цю здорову тенденцію, тому ми виробляємо гумову плитку для спортзалів і фітнес клубів. Така плитка з гумової крихти забезпечує необхідний захист підлоги від пошкоджень важкими предметами. Гумові плитки у гімнастичних і легкоатлетичних залах також допоможуть підвищити рівень комфорту і прагнення відвідувачів спортзалу до інтенсивних тренувань.

Найважливіша причина використовувати гумову плитку в тренажерному залі - це захист підлоги. Устаткування тренажерного залу, як правило, дуже важке, зроблено з пластику та металу, тому в тренажерному залі завжди необхідні гумові килимки, мати або плитка. При монтуванні обладнання не на гумові плити сам вага тренажерів може нанести пошкодження підлозі в місцях зіткнення. Це можуть бути потертості, зміна кольору підлоги або тріщини. Навіть тверді покриття підлоги, такі як бетон, не захищені від ушкоджень обладнанням спортивного залу.

Проте, збиток може бути нанесений в обох напрямках. Тренажерне обладнання також може отримати пошкодження, якщо буде встановлене на голій підлозі без використання гумових плит. Деякі тренажери вібрують в процесі роботи, і при жорсткому контакті з твердим підлогою вібрація може викликати тертя, яке зашкодить тренажеру. Вартість ремонту що підлогового покриття, що тренажерів може бути дуже високою, тому ми рекомендуємо використовувати у фітнес клубах гумові плитки Rubeco®.

Персональна безпека

Гумова плитка у спортзалі також допомагає захистити декого ще - вас! Безпека під час тренування дуже важлива. Гумові плитки, мати або килимки Rubeco® призначені безпечно утримувати вас на ногах під час інтенсивних фізичних вправ. Гумова крихта відмінно підходить для покриття підлог у тренажерних залах і фітнес клубах завдяки високому коефіцієнту тертя. Наші гумові плити для спортзалу допоможуть вашим ногам міцно стояти на землі. Антиковзаючий ефект гумових плиток Rubeco® має вирішальне значення для забезпечення безпеки відвідувачів вашого спортзалу.

Крім того, що гумова плитка Rubeco® збільшує безпеку за рахунок кращого зчеплення, покриття для підлоги з таких плит ще й просто зручне. Будь-яка вправа, в кінці кінців, може вас вимотати. Може виникнути біль в ногах, спині або суглобах. А гумові плитки в спортзалі збільшать рівень вашого комфорту при виконанні вправ. Покриття для підлоги з гумової крихти більш поблажливі до вашого тіла, аніж тверда підлога. Це означає, що ви можете підвищити інтенсивність тренувань завдяки відсутності дискомфорту.

Комфорт

Інша перевага гумової плитки для спортзалу Rubeco® - це здатність поглинати вібрації і звуки. Якщо ви хоч раз ходили в громадський тренажерний зал, то один з факторів, що викликає дискомфорт в таких приміщеннях, це шум. Навіть домашній спортзал може бути досить гучним. Використання гумових плиток під біговими доріжками і еліптичними тренажерами допоможе знизити загальний рівень шуму в спортзалі. Гума поглинає вібрацію від роботи цих тренажерів.

Економічна ефективність

Гумові плитки Rubeco® мають кілька варіантів кольорів, що дозволить вам витримати підлогове покриття тренажерного залу в стилі всього інтер'єру. Покриття з гумової крихти міцні і доступні за ціною. А екологічно чиста сировина, яка використовується при виробництві плит, більш ніж на половину виготовлена ​​з перероблених автомобільних шин, що пройшли спеціальну обробку. Захисні якості гумової плитки чудово підходять для використання в фітнес клубах і спортзалах.

Обладнати спортзал, будь то домашній тренажерний зал або комерційний фітнес центр, коштує чималих фінансових витрат. Покриття з гумової крихти - це інвестиція в довготривалий захист підлоги і тренажерів. Вартість усунення пошкоджень підлоги і устаткування може бути астрономічною. Тому використання гумової плитки Rubeco® в тренажерному залі є економічно ефективним способом захисту від збитку, як самого залу, так і здоров'я його відвідувачів.