замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку
  • Головна
  • Плитка з гумової крихти - кращий вибір!

Чому гумові плити - це найкращий вибір!

Вибір відповідного підлогового покриття при доступі до нескінченного числа варіантів матеріалів стає справжнім потрясінням для сучасної людини. Підібрати правильне покриття стає важливим кроком в процесі будівництва або ремонту будинку. Установка багатьох покриттів часто коштує дорожче, ніж сам матеріал цих покриттів, що призводить до зайвих витрат, які точно не вписувалися в ваш бюджет.

Тим часом все більше споживачів звертають увагу на переваги, якими володіють покриття з гумових плит. Завдяки доступній ціні і простоті в установці, плити з гумової крихти стали популярним вибором все більшої кількості покупців в США і Європі. Для всіх, хто прийняв рішення самостійно зробити підлогове покриття на своїй ділянці або в будинку, гумові плити Rubeco® є найкращім вибором завдяки легкості і швидкості монтажу.

Більш того, модульні плитки з гумової крихти дають відмінну можливість зберегти чимало грошей в короткостроковій та довгостроковій перспективі. Гумові плити можуть бути легко переміщені в різні частини вашого будинку або комерційного приміщення. Використовуйте їх як підлогове покриття для тимчасової спортивної зони або ігрової зони ваших дітей. Незалежно від способу застосування, ви купуєте продукт, який відповідає відразу декільком основним вимогам.

Беручи до уваги, що сучасні підлогові покриття досить дорогі, одним з багатьох переваг гумових плит Rubeco® є їх доступність. От як ви економите:

  • 1 Не потрібні фахівці з монтажу! Укладання плит з гумової крихти не вимагає спеціалізованих знань. Потрібно тільки ваше бажання мати сучасне безпечне покриття, а також ваше небажання оплачувати приховані супутні витрати. У багатьох випадках вартість встановлення різних типів підлогових покриттів може бути надзвичайно дорогої. В деяких випадках послуги професійного підрядника для установки підлогового покриття взагалі є єдиним варіантом. А гумові плити дозволяють уникнути цих супутніх витрат. Ви легко можете укладати їх самостійно, тим самим заощаджуючи від 35 до 90 грн за квадратний метр покриття.
  • 2 Забудьте про клей! Вага гумових плит Rubeco® досить велика, щоб залишатися на місці під власною вагою, але і досить легка, щоб дотримувався принцип модульності і ви могли піднімати й переміщати плити. Не потрібно ніяких фіксуючих матеріалів. Робота з клеєм брудна. І клей може пошкодити продукт, якщо його неправильно використовувати. Це одна з найчастіших помилок при самостійному монтажі підлогових покриттів. Крім того, клей також входить в список супутніх витрат, яких можна уникнути, якщо використовувати модульну плитку з гумової крихти.
  • 3 Виключено пошкодження в процесі інсталяції! Навідміну від підлогових покриттів у вигляді рулонів, які непросто з'єднати по швах, підгонка плит один до одного виконується без особливих зусиль. Модульний принцип гумових плит Rubeco® дає вам можливість завжди замовити ще плит, якщо ви спочатку прорахувалися із замовленням, і вам не вистачило покриття. З плитами з гумової крихти у вас не буде необхідності видаляти клей зі швів, ризикуючи пошкодити покриття. А заміна плиток відбувається швидко і недорого.
  • 4 Легко обрізати! Це додаткова перевага в порівнянні з рулонними покриттями, де відрізаний матеріал найчастіше доводиться викидати. У випадку з плитами з гумової крихти ви легко і просто можете відрізати частину плити потрібної вам форми і розміру. А решту плити також можна використовувати в інший нестандартної частини приміщення або майданчика.
  • 5 Легко перенести! На відміну від перманентного підлогового покриття, плити з гумової крихти можуть і будуть пересуватися разом з вами. Це означає більший термін служби: плити Rubeco® можна перенести з гаража в підвал, з дитячого ігрового майданчика на свіжому повітрі в кімнату і т.п.
  • 6 Ваш спортзал розширюється або падіння штанги призвело до збитку підлогового покриття? Підтримка належного стану вашого статі є ще одним важливим фактором. Плити з гумової крихти є досить міцним підлоговим матеріалом. Тим не менш, зіпсувати можна будь-яке покриття. У випадку з наливними або рулонними покриттями це велика проблема, тому що не можна непомітно виправити пошкоджену ділянку підлоги. А гумові плити Rubeco® мають незаперечну перевагу, тому що можуть бути легко і швидко замінені. Замовлення деякої кількості додаткових плит цілком обгрунтований, тому що це заощадить вам час і гроші в майбутньому, якщо відбудеться ушкодження частини підлоги. Вам не доведеться турбуватися про заміну всього підлогового покриття, достатньо буде тільки зняти пошкоджені плити і на їх місце покласти нові.

Крім фактора доступності, плити з гумової крихти відрізняє їх мобільність. Підлога з гумових плит Rubeco® легко змонтувати самостійно, легко розібрати, а при зберіганні або перевезенні плити займають мінімум місця. Гумові плити Rubeco® – це найкращий вибір, тому що це універсальний продукт!