замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку

Про компанію

Компанія Rubeco® – новий бренд, що з'явився на українському ринку в 2014 році. Основним напрямом компанії є виробництво та реалізація травмобезпечних, екологічно чистих покриттів з гумової крихти з широкою сферою застосування.

В асортимент нашої продукції входять в першу чергу найбільш популярні гумові плити Standart, а також гумові плити інших форматів, насипні покриття з гумової крихти та сировина для їх виробництва. Rubeco® - це компанія повного циклу, ми займаємося:

  • підготовкою і обробкою сировини;
  • виробництвом гумових плит;
  • реалізацією продукції;
  • монтажем підлогових покриттів;
  • обслуговуванням в процесі експлуатації.

Наша команда з перших, хто впроваджує виробництво сучасних гумових підлогових покриттів на території України. Бездоганна якість гумових плит Rubeco® досягається не лише завдяки серйозному досвіду наших фахівців і робітників.

Весь виробничий процес побудований на сучасних технологіях, а на виході з цеху продукція проходить ретельний контроль якості. Таке ставлення до справи дозволяє нам випускати сучасні, безпечні гумові підлогові покриття.


За відносно невеликий період роботи в цій сфері ми вже отримали високу оцінку наших клієнтів і продовжуємо розширювати як асортимент, так і географію продажів. На даний момент Rubeco® реалізує свою продукцію на всій території України, а також в Білорусь, Польщу, Росію і Казахстан .

Ми завжди відкриті до діалогу, тому не соромтеся задати нам будь-які питання!

P.S. У компанії Rubeco® ми розуміємо, що наш внесок у захист навколишнього середовища незначний у порівнянні з сучасними масштабами забруднення планети. Але ми віримо, що побудову кращого суспільства і світу потрібно починати в першу чергу з самих себе, і наслідуємо цю філософію як у виробництві, так і в житті. Докладніше про екологічність гумових плит читайте тут.