замовити дзвінок
Ви забули вказати П.І.Б.
Ви забули вказати номер телефона.
Виробництво, продаж, монтаж гумових плит та підлогових покриттів для спорту, бізнесу та відпочинку

Інструкція з укладання гумових плит Rubeco

Часи асфальтних майданчиків залишилися в далекому минулому, а на зміну прийшла ера гумових покриттів. Переваги даного виду перед асфальтом або бетоном очевидні.Тільки покриття з гумової крихти можуть забезпечити достатній рівень безпеки і комфорту. Не варто також забувати про антиковзні та дренажні властивості гуми, і її високий термін експлуатації з гарантією не менше 25 років. Крім того покриття з гумової крихти Rubeco® стійкі до деформації, хімічних реагентних середовищ, ультрафіолету. Поклавши покриття з гумових плит, ви назавжди забудете про калюжі, бруд, пил та тріщини.

Наші покриття відмінно підійдуть для облаштування дитячих майданчиків, ігрових зон в парках, домашніх спортивних куточків і фітнес - центрів. Головна перевага виробів Rubeco® це економічна вигода та простота установки.

Основою для укладання гумової плитки може виступати практично будь-яка поверхня. Розглянемо технологію укладки на деякі з них.

Продовжити

Гумова плитка для спорту вдома

Заняття спортом в наші дні набуває все більшої популярності. Однак не завжди виходить виділити час для походу в спортивний зал. Альтернативним вирішенням даної проблеми може служити самостійні заняття спортом вдома або офісі. Однак потрібно пам'ятати, що фізична активність може згубно позначитися на незахищеній поверхні, будь то дерево, лінолеум чи кахель. Головна увага при цьому приділяється вибору покриття підлоги, яке не тільки захистить основну поверхню, але й забезпечить вам максимальний комфорт і безпеку.

Серед різноманіття покриттів для підлоги найбільш вдалим для цієї задачі стане покриття з гумової крихти. Компанія Rubeco® пропонує різні варіанти гумових плит, килимків і матів. Переваги даного виду покриттів для підлоги очевидні. Основне завдання, з яким повинна впоратися гумова підлога в домашньому або офісної спортивному куточку, це захист поверхні від фізичного впливу важких предметів, наприклад гантелей, гир, штанг та інших тренажерів. Завдяки своїм властивостям гума прийматиме все навантаження на себе, рівномірно розподіляючи тиск по всій своїй площі покриття.

Продовжити

Використання гумових плит в гаражі

Є безліч варіантів як використовувати свій гараж. Гараж може бути перероблений в домашній тренажерний зал, автомобільну майстерню, або зовсім нову спальню! Але у будь якому випадку потрібно буде визначитися з покриттям підлоги. Незалежно від того, як використовується гараж, дуже важко знайти покриття підлоги краще, ніж гумові плити, які зможуть забезпечити міцність, комфорт і простоту установки.

Компанія Rubeco® пропонує варіанти гаражних підлогових покриттів - безшовну гумову підлогу або плити з гумової крихти.

Головною властивістю, якою має володіти гумове покриття в гаражі, є захист існуючої підлоги. Гума може захистити від цілого ряду ушкоджень, які можуть відбутися під впливом важких предметів і вологи. В гаражах зазвичай знаходяться важкі предмети, починаючи з автомобіля і закінчуючи запчастинами або навіть диваном. Сам вага цих об'єктів може призвести до пошкоджень, які позначаться на зовнішньому вигляді і цілісності гаражної підлоги.

Продовжити

Екологічність гумових покриттів

Планета Земля у нас одна, і ми повинні зробити все від нас залежне, щоб захистити і зберегти її. Одним з головних принципів компанії Rubeco® є забезпечення екологічної чистоти своєї продукції. Наша роль у захисті навколишнього середовища - це виробництво екологічно чистих підлогових покриттів з гумової крихти.

Історія

До 1985 року стандартний метод утилізації автомобільних шин полягав у тому, щоб просто взяти і викинути їх на смітник. Йдеться про мільйони викинутих шин! А гума - це такий матеріал, який, як відомо, не схильний до біологічного розкладання. Відповідно викинуті шини на звалищах не тільки займали місце відходів, які з часом могли розкластися, а й стали джерелом шкідників і хвороб. Звичайно ж це дуже негативно позначалося на екології. І коли вчені почали попереджати виробників про вплив на навколишнє середовище, вихід був знайдений. Непотрібні шини стали переробляти.

Продовжити

Чому гумові плити - це найкращий вибір!

Вибір відповідного підлогового покриття при доступі до нескінченного числа варіантів матеріалів стає справжнім потрясінням для сучасної людини. Підібрати правильне покриття стає важливим кроком в процесі будівництва або ремонту будинку. Установка багатьох покриттів часто коштує дорожче, ніж сам матеріал цих покриттів, що призводить до зайвих витрат, які точно не вписувалися в ваш бюджет.

Тим часом все більше споживачів звертають увагу на переваги, якими володіють покриття з гумових плит. Завдяки доступній ціні і простоті в установці, плити з гумової крихти стали популярним вибором все більшої кількості покупців в США і Європі. Для всіх, хто прийняв рішення самостійно зробити підлогове покриття на своїй ділянці або в будинку, гумові плити Rubeco® є найкращім вибором завдяки легкості і швидкості монтажу.

Продовжити

Гумова плитка для дачі

У багатьох людей гумова плитка і підлогові покриття з гумової крихти асоціюються із застосуванням всередині приміщень, таких як спортивні зали та гаражі. Багато ігнорують той факт, що гума володіє певними фізичними якостями, які роблять її відмінним матеріалом для використання як зовнішнього настилу. Гумова плитка чудово підходить для використання на дачі, у дворі приватного будинку, в якості садової доріжки т.п.

Основна функція зовнішнього покриття з гумових плит - це запобігання фізичним ушкодженням поверхні. Гума є відмінним бар'єром між важкими предметами та чутливими поверхнями. Зовнішні гумові плити і килимки можуть витримувати високий тиск ы удари за рахунок розподілу навантаження по всій своїй поверхні.

Продовжити

Гумова плитка для спортзалу

В останні два десятиліття заняття спортом набуди великої популярністі у всьому світі, і Україна в цьому не виняток. Відвідування спортзалу стало невід'ємною частиною життя мільйонів українців. Сьогодні спортзали розташовані не тільки в комерційній частині міста. Фітнес клуби тепер можна зустріти і в спальних масивах, недалеко від власного будинку. Rubeco® цінує цю здорову тенденцію, тому ми виробляємо гумову плитку для спортзалів і фітнес клубів. Така плитка з гумової крихти забезпечує необхідний захист підлоги від пошкоджень важкими предметами. Гумові плитки у гімнастичних і легкоатлетичних залах також допоможуть підвищити рівень комфорту і прагнення відвідувачів спортзалу до інтенсивних тренувань.

Найважливіша причина використовувати гумову плитку в тренажерному залі - це захист підлоги. Устаткування тренажерного залу, як правило, дуже важке, зроблено з пластику та металу, тому в тренажерному залі завжди необхідні гумові килимки, мати або плитка. При монтуванні обладнання не на гумові плити сам вага тренажерів може нанести пошкодження підлозі в місцях зіткнення. Це можуть бути потертості, зміна кольору підлоги або тріщини. Навіть тверді покриття підлоги, такі як бетон, не захищені від ушкоджень обладнанням спортивного залу.

Продовжити

Гумова плитка для дитячих майданчиків

Гумова плитка ідеально підходить для дитячих майданчиків. Плити з гцмової крихти вони дозволять дітям грати без ризику отримати серйозну травму при падінні з гірки або гойдалки. Амортизуючі, пружні гумові плити Rubeco® забезпечать безпеку дитячого майданчика на багато років. А завдяки тому, що наші плити мають декілька варіантів кольорів, ви зможете реалізувати будь-які дизайнерські рішення для покриття дитячого ігрового майданчика. Гумові плити та підлогові покриття, виготовлені методом холодного пресування гумової крихти, використовуються в усіх випадках, коли можливі травми і пошкодження в результаті падінь, в тому числі в скейт-парках, скалодромах і басейнах.

На відміну від насипних покриттів, безпечні гумові плити забезпечують повноцінну амортизацію і безпеку при падінні з висоти до 2 м. В насипних поверхнях можуть бути приховані небезпечні предмети (цвяхи, осколки скла и.т.п), а при покритті дитячого майданчика плитами з гумової крихти Rubeco® цей фактор ризику виключений: на гладкій, однорідній поверхні небезпечний предмет не залишиться непоміченим. Навідміну від піску або деревної тріски покриття дитячого майданчику гумовою плиткою гарантує, що дрібна фракція не потрапить дитині в очі або слизову оболонку. Майте на увазі, що нові гумові плити, як і будь-який гумовий виріб, спочатку має незначний запах гуми, який з часом повністю пропадає.

Продовжити